Posiadamy własne wydawnictwo, dzięki czemu oferowane przez nas usługi łączące w sobie prace wydawnicze i poligraficzne zapewniają zleceniodawcy globalną obsługę całości wydania - od redakcji stylistycznej do produktu finalnego, jakim jest oprawiona książka.

Wydawnictwo Buchers Design obejmuje zarówno działalność wydawniczą, tzn. redakcję techniczną, stylistyczną, korektę i skład komputerowy, jak i poligraficzną. Oferowane przez wydawnictwo usługi łączące w sobie prace wydawnicze i poligraficzne zapewniają zleceniodawcy globalną obsługę całości wydania - od redakcji stylistycznej do produktu finalnego.

Nakładem naszego wydawnictwo ukazało się szereg publikacji takich jak: „Krzyże w Tatrach”, „Góry i Mgła”, „Duchowe Dziedzictwo”, „Boże Narodzenie”, „Triduum Paschalne”, „Pustelnie albertyńskie”, „Plenery Jegomościa”, „Kotelnica Białczańska” autorstwa ks. Zbigniewa Pytla, „Drogami i bezdrożami Ameryki Południowej”, „Kurs Ameryka Północna”, „Ameryka Północna” autorstwa Wojciecha Ilkiewicza i Wioletty Hutnik, „Kronika odrodzenia PTTK” autorstwa Stefana Maciejewskiego, „Mikrospawanie laserowe w mechatornice”, „Laserowa obróbka mikrootworów”, Kolektory słoneczne, podstawy teoretyczne, budowa, badania”, „Wytwarzanie energii elektrycznej z zasobów geotermicznych Polski” autorstwa Jacka Zimnego i innych.

Zobacz nasze najnowsze wydawnictwa

Nowości wydawnicze, wyróżnienia, nagrody, recenzje.