ZYSKAJ 5% RABATU oraz DARMOWĄ DOSTAWĘ - na wszystkie zamówienia na kwotę 399 zł

Projekt plakatu Kraków

Projekt graficzny plakatu dla Twojej firmy

Potrzebujesz dobrego projektu plakatu? Zastanawiasz się jak miałby on wyglądać? Nic prostszego.

Staramy się otwierać na Państwa potrzeby i dlatego wciąż rozszerzamy istniejącą ofertę naszej firmy. Jako fachowcy wykonujemy nie tylko sam druk plakatów, ulotek czy katalogów na terenie Krakowa. Jesteśmy także zespołem pomysłowych grafików, którzy oferują specjalistyczne wsparcie w procesach powstawania idei i jej wykorzystania. Z pełnym profesjonalizmem podchodzimy do każdego nowego pomysłu, który nam przedstawiacie. Naszym najbardziej wymagającym Klientom oferujemy kompleksowy zakres usług związanych ze stworzeniem projektu, przystosowaniem do Państwa potrzeb, a także jego wydruk.

Zajmujemy się również posterami, banerami i tablicami, które są chyba najbardziej podstawową formą reklamy wykorzystywaną w strategiach marketingowych. Rzucające się w oczy plakaty, to jednak metoda jednocześnie prosta do wdrożenia i wymagająca szczególnego doświadczenia w ich projektowaniu.

Wykorzystanie plakatu w technikach marketingowych jest niezwykle istotne z punktu widzenia sposobów dotarcia do odbiorców. Plakaty rozwieszone w najbardziej zatłoczonych miejscach w mieście, w naszym przypadku w Krakowie, to niemal pewność realnej szansy na to, że potencjalny odbiorca zainteresuje się reklamowaną w ten sposób ofertą. Takie rozwiązanie działa i wykorzystywane
jest faktycznie przez wiele podmiotów szukających ekonomicznej atencji.

Jako poligraficzni specjaliści dostarczamy wszelkich usług, których wsparcia potrzebuje świadomy i nowoczesny biznes. Firmom gwarantujemy ekspresowy wydruk plakatów ale co ważniejsze, oferujemy profesjonalną obsługę projektów przed właściwym procesem, jakim jest druk. Nasi najlepsi graficy stworzą dla Państwa jedyny w swoim rodzaju projekt plakatu. A nasze nowoczesne urządzenia umożliwią szybkie wykonanie wszelkich zleceń ich druku. Wszystko według szczegółowych wymagań, które przed nami stawiacie.

Druk plakatów Kraków

Jesteśmy firmą, która skupia się szczególnie na kompleksowej obsłudze swoich Klientów. Poza profesjonalną obróbką plakatów i przygotowaniem ich do druku wspieramy naszych Klientów w całym procesie powstawania idei i przelewania jej na papier. A wszystko po to, aby nasi odbiorcy mogli bez żadnych przeszkód ruszyć ze swoją kampanią. Plakaty, o których mowa to nie tylko kilka czy kilkanaście pojedynczych sztuk potrzebnych do rozwieszenia po mieście. To również partie wielkonakładowe, których najwyższa jakość musi być kwestią priorytetową, a druk ukończony być na czas.

Plakaty, które tworzymy dla swoich Klientów, muszą być profesjonalnie estetyczne i powinny wyczerpywać wszelkie oczekiwania narzucone nam w pierwszych etapach pracy. Muszą rzucać się w oczy i zapadać głęboko w pamięć. Tylko w ten sposób spełnią swoje zadanie najlepiej. Przyciągną nowych odbiorców i sprawią, że Państwa firma zyska nową siłę na okolicznych rynkach. I chociaż
wydawać by się mogło, że plakaty to już dzisiaj przestarzały sposób promowania marki, to strategie marketingowe nie zapominają o tak efektywnych narzędziach reklamowych. Dlatego zwracamy szczególną uwagę na to, aby spełniały wszelkie Państwa wymogi.

Masz pytania?

Studio Graficzne

tel.: (+48) 692-908-027
NIP 681-190-27-45
NIP UE: PL681-190-27-45

Drukarnia

tel.: (+48) 608-516-502


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów realizacji odpowiedzi na niniejsze zapytanie, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.). Zostałem poinformowany o przysługujących mi prawach dostępu do danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Studio Dobry Projekt z siedzibą w Krakowie.

  Studio Graficzne

  Zajmujemy się profesjonalnym projektowaniem graficznym i drukiem materiałów reklamowych. Mając to na uwadze, dużo trudu wkładamy, aby przekaz zawarty w opracowywanym przez nas projekcie był ciekawy, rzucający się w oczy i przejrzysty dla odbiorcy.

  Drukarnia cyfrowa

  Druk cyfrowy to idealne rozwiązanie dla prac niskonakładowych. Dzięki temu oszczędzamy czas i pieniądze, przy zachowaniu wysokiej jakości wydruków. Dzięki nowoczesnej technologii druku cyfrowego nasza firma większość zleceń realizuje w przeciągu 1-2 dni roboczych lub 24h w zależności od potrzeba Klienta.

  Punkt odbioru

  Szybki kontakt

  Studio Graficzne:(+48) 692-908-027

  Mail: biuro@studiodobryprojekt.pl

  Drukarnia:(+48) 608-516-502

  biuro@druk-projekt.pl