Dbamy o Twoje bezpieczeństwo - dlatego prosimy o kontakt telefoniczny przed odbiorem zamówienia. Dziękujemy

Identyfikacja wizualna

Zadbaj o identyfikację wizualną Twojej firmy

Nasz potencjał może stać się kluczem do sukcesu Twojej firmy.

Identyfikacja wizualna to jeden z ważniejszych elementów tworzenia odpowiedniego wizerunku Twojej firmy.
W skład identyfikacji wizualnej wchodzi kilka elementów. Najważniejsze to nazwa firmy, logo, kolorystyka, które najszybciej zapadają w pamięci potencjalnych klientów. Kolejnym ważnym elementem są materiały reklamowe, a więc profesjonalnie przygotowane wizytówki, papier firmowy, teczki ofertowe, kalendarze, itp., które mają wpływ na wyróżnienie Twojej firmy na tle konkurencji. Nasza firma ma wieloletnie doświadczenie w tworzeniu identyfikacji wizualnej.

Masz pytania?

Studio Graficzne

tel.: (+48) 692-908-027
NIP 681-190-27-45
NIP UE: PL681-190-27-45

Drukarnia

tel.: (+48) 608-516-502


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów realizacji odpowiedzi na niniejsze zapytanie, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.). Zostałem poinformowany o przysługujących mi prawach dostępu do danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Studio Dobry Projekt z siedzibą w Krakowie.

  Studio Graficzne

  Zajmujemy się profesjonalnym projektowaniem graficznym i drukiem materiałów reklamowych. Mając to na uwadze, dużo trudu wkładamy, aby przekaz zawarty w opracowywanym przez nas projekcie był ciekawy, rzucający się w oczy i przejrzysty dla odbiorcy.

  Drukarnia cyfrowa

  Druk cyfrowy to idealne rozwiązanie dla prac niskonakładowych. Dzięki temu oszczędzamy czas i pieniądze, przy zachowaniu wysokiej jakości wydruków. Dzięki nowoczesnej technologii druku cyfrowego nasza firma większość zleceń realizuje w przeciągu 1-2 dni roboczych lub 24h w zależności od potrzeba Klienta.

  Punkt odbioru

  Szybki kontakt

  Studio Graficzne:(+48) 692-908-027

  Mail: biuro@studiodobryprojekt.pl

  Drukarnia:(+48) 608-516-502

  biuro@druk-projekt.pl