Projektowanie logo

Projektowanie graficzne logotypów, znaków firmowych

Projektowanie logo

Projekt graficzny logo to jedno z najważniejszych narzędzi w marketingu. Zlecając nam projekt, otrzymują Państwo trzy wersje logo do wyboru.Następnie wybierana jest jedna wersja, którą wspólnie dopracowywuje nasz zespół. Po zaprojektowaniu logotypu, otrzymujecie Państwo tzw. księgę znaku w której szczegółowo przedstawiona jest specyfikacja Państwa logo tj. kolorystyka, wymiarowanie, dopuszczalne warianty użycia.
Dzięki temu posiadają Państwo w pełni profesjonalny pakiet do reprodukcji na różnych podłożach drukowych. Przykłady logotypów zamieściliśmyw zakładce portfolio. Sami Państwo ocenią efekt naszej wspólnej pracy.


Branding, a budowanie świadomości marki

Branding, czyli budowanie świadomości marki polega na kreowaniu i utrzymaniu pozytywnego wizerunku konkretnej marki w umysłach konsumentów. Marka czyli swego rodzaju koncepcja, którą klienci kojarzą z oferowanymi przez firmę produktami czy usługami. Jest przede wszystkim ściśle związana z reputacją. Aby marka była kojarzoną z dobrą jakością musi mieć dobrą reputację i wierną grupę stałych klientów.
Najczęściej stosowane metody budowania świadomości marki to dobór odpowiedniej nazwy marki, logo, hasła reklamowego, adresu strony internetowej, ogólnego wzoru wyglądu oraz przekazu materiałów reklamowych. Wszystkie te sposoby muszą być ze sobą powiązane, stanowić spójną całość przekazu marketingowego, oraz być skierowane do konkretnej grupy docelowej. Jednym z najważniejszych parametrów zarządzania marką jest świadomość marki. Świadomość marki odzwierciedla jej stan w świadomości klientów. Pokazuje gotowość i chęć klienta do zakupu produktu konkretnej marki. Dlatego także ważne jest zaprojektowanie odpowiedniego logotypu, który w pełni będzie odzwierciedlał charakter danej marki.

Drukarnia Buchers Design

Studio Graficzne Dobry Projekt

Formy płatności

  • Płatność przelewem
  • Płatność gotówką przy odbiorze zamówienia

Jak zamawiać?

Zamówienia na nasze usługi prosimy kierować na adres mailowy lub za pomocą formularza.

Terminy realizacji

Zamówienia realizowane są w ciągu 1-3 dni roboczych.

Nasi zadowoleni Klienci