Druk cyfrowy niskonakładowy

Druk wizytówek, papieru firmowego, ulotek, katalogów

Jaki typ druku wybrać?

Klienci często zadają nam to pytanie. Odpowiedź jest prosta. To zależy od rodzaju zlecenia, ale przede wszystkim specyfikacji druku i nakładu. W druku offsetowym arkuszowym podłożem do druku są duże arkusze papieru np. A2, B2, B1, a sam obraz pliku generowany jest poprzez naświetlanie płyty drukowej (Ctp - Computer to Plate). Druk offsetowy przeznaczony jest dla dużych nakładów np. od 2000 szt. w górę. W przypadku drukucyfrowego (niskonakładowego) mamy możliwość wykonania nawet 1 szt. danego projektu, zarówno ulotki, folderu, plakatu ale także i całej ksiażki. Jest to bardzo komfortowe, ale i opłacalne ponieważ koszt jednostkowy jest bardzo mały, co w porównaniu do druku offsetowego jest nieosiągalne.


Drukarnia cyfrowa z Krakowa

Druk cyfrowy to idealne rozwiązanie dla prac niskonakładowych. Dzięki temu oszczędzamy nasz czas i pieniądze, przy zachowaniu wysokiej jakości wydruków. Większość zleceń realizujemy w przeciągu 1-3 dni roboczych.


Co możesz u nas wydrukować?

Drukujemy cyfrowo wizytówki, ulotki reklamowe, foldery reklamowe, broszury i informatory szyte na dwie metalowe zszywki, plakaty w formacie A3+, papier firmowy, zaproszenia i wiele innych. Dodatkowo świadczymy usługi introligatorskie z zakresu oprawy w spiralę metalową o dowolnym kolorze, np. kalendarzy biurkowych, notesów firmowych, zeszytów informacyjnych.


Technologia druku cyfrowego niskonakładowego

Druk cyfrowyto technologia umożliwiająca wyprodukowanie w bardzo krótkim czasie niskonakładowych prac takich jak wizytówki, ulotki, foldery, książki, materiały konferencyjne. Nadruk poprzez utrwalenie wysoką temperaturą jest odporny na warunki atmosferyczne, ścieranie, a także promienie UV. Prace wykonane techniką cyfrową można poddawać obróbce introligatorskiej, takiej jak np. foliowanie, laminowanie, wybiórcze lakierowanie, tłoczenie, hotstamping czy sztancowanie. Naszym klientom zepewniamy pewność finalnego rezultatu - dodatkowo dajemy możliwość wykonania wydruku próbnego, który jest dokładną próbką całego nakładu.

Drukarnia Buchers Design

  Studio Graficzne Dobry Projekt

  Formy płatności

  • Płatność przelewem
  • Płatność gotówką przy odbiorze zamówienia

  Jak zamawiać?

  Zamówienia na nasze usługi prosimy kierować na adres mailowy lub za pomocą formularza.

  Terminy realizacji

  Zamówienia realizowane są w ciągu 1-3 dni roboczych.

Ile będzie kosztować Twój wydruk lub projekt graficzny?

Kalkulacje i zapytania ofertowe są wykonywane bezpłatnie.

Nasi zadowoleni Klienci