ZYSKAJ 5% RABATU oraz DARMOWĄ DOSTAWĘ - na wszystkie zamówienia na kwotę 399 zł

O nas

Dlaczego Studio Graficzne Dobry Projekt?

Projekt graficzny i druk, czyli kompleksowa obsługa reklamowa

Charakteryzują nas profesjonalne projekty graficzne i wysoka jakość druku. Nowoczesny design połączony z dbałością o każdy szczegół i wieloletnim doświadczeniem w branży poligraficznej sprawia, że przygotowywane przez nas projekty graficzne spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów.
Zaprojektujemy dla Twojej firmy nowoczesne logo, wizytówkę lub zajmiemy się całą identyfikacją wizualną - projekty teczki firmowej, ulotki, katalogu, banneru, kalendarza, rollup’a, grafiki do kanałów społecznościowych, a nawet strony www.
Naszym klientom możemy również zaproponować spory wachlarz usług introligatorskich, a także druku cyfrowego oraz wielkoformatowego na różnych podłożach.
Wszyscy nasi klienci mają zapewnioną profesjonalną obsługę i doradztwo techniczne. Staramy się, aby każdy wykonany przez nas projekt był przede wszystkim niepowtarzalny i w pełni zadowalał naszego klienta.
Projektujemy i drukujemy dla dużych, średnich i małych firm. Staramy się, aby wszystkie wykonane prace charakteryzowały się wysoką jakością, krótkim terminem realizacji, a także atrakcyjną ceną.

Masz pytania?

Studio Graficzne

tel.: (+48) 692-908-027
NIP 681-190-27-45
NIP UE: PL681-190-27-45

Drukarnia

tel.: (+48) 608-516-502


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów realizacji odpowiedzi na niniejsze zapytanie, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.). Zostałem poinformowany o przysługujących mi prawach dostępu do danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Studio Dobry Projekt z siedzibą w Krakowie.

  Studio Graficzne

  Zajmujemy się profesjonalnym projektowaniem graficznym i drukiem materiałów reklamowych. Mając to na uwadze, dużo trudu wkładamy, aby przekaz zawarty w opracowywanym przez nas projekcie był ciekawy, rzucający się w oczy i przejrzysty dla odbiorcy.

  Drukarnia cyfrowa

  Druk cyfrowy to idealne rozwiązanie dla prac niskonakładowych. Dzięki temu oszczędzamy czas i pieniądze, przy zachowaniu wysokiej jakości wydruków. Dzięki nowoczesnej technologii druku cyfrowego nasza firma większość zleceń realizuje w przeciągu 1-2 dni roboczych lub 24h w zależności od potrzeba Klienta.

  Punkt odbioru

  Szybki kontakt

  Studio Graficzne:(+48) 692-908-027

  Mail: biuro@studiodobryprojekt.pl

  Drukarnia:(+48) 608-516-502

  biuro@druk-projekt.pl