O firmie Buchers Design

Projektowanie graficzne i druk cyfrowy

Projektowanie graficzne i druk reklamowy w Krakowie

Buchers Design zajmuje się drukiem i projektowaniem graficznym materiałw reklamowych w Krakowie. Nasza firma powstała z myślą o klientach dla ktrych liczy się wysoka jakość projektw graficznych jak i druku. Nowoczesny design połączony z wieloletnim doświadczeniem w branży poligraficznej sprawia, że przygotowywane przez nas projekty graficzne spełniają wymagania najbardziej wymagających klientw. O naszych umiejętnościach mogą się Państwo sami przekonać w zakładce portoflio. Prezentujemy w nim wiele projektw graficznych logotypw, wizytwek, katalogw, plakatw, ulotek, rollupw i wielu innych.

Projekt graficzny i druk, czyli kompleksowa obsługa reklamowa

Projektujemy i drukujemy dla dużych, średnich i małych firm. Staramy się, aby wszystkie wykonane prace charakteryzowały się wysoką jakością, krtkim terminem realizacji,a także atrakcyjną ceną. Naprawdę znamy się na projektowaniu, o czym warto się przekonać, zlecając nam wykonanie projektu dla Państwa firmy. Płacą Państwo tylko za efekty. Jeśli nie będą Państwo w pełni zadowoleni z naszej pracy, nie wieźmiemy od Państwa ani złotwki. Warto zaznaczyć, że wszyscy nasi klienci mają zapewnioną profesjonalną obsługę i doradztwo techniczne. Staramy się, aby każdy wykonany przez nas projekt był przede wszystkim niepowtarzalny i w pełni zadowalał naszego klienta.

Nasze umiejętności

E-commerce

60% 60% Complete

Strony internetowe, css, php, xhtml5

80% 60% Complete

Dtp skład i łamanie tekstów, redakcja techniczna

90% 60% Complete

Projektowanie grafiki reklamowej

100% 60% Complete

Efektowne projekty graficzne

Buchers Design kompleksowo opracowuje projekty graficzne oraz koordynuje druk techniką offsetową lub cyfrową. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i nowoczesnej technologii w zakresie przygotowania projektów do druku, nasz zespół zapewnia Państwu wsparcie techniczne jak i teoretyczne z zakresu poligrafii. Nasze porady i szablony graficzne dostępne w dziale porady dtp, ułatwiają przygotowanie prac do druku cyfrowego i offsetowego. To właśnie dzięki szablonowi graficznemu przygotują Państwo w sposób poprawny swój projekt graficzny do druku.
Jaki typ druku wybrać? Klienci często zadają nam to pytanie. Odpowiedź jest prosta. To zależy od rodzaju zlecenia, ale przede wszystkim nakładu. W druku offsetowym arkuszowym podłożem do druku są arkusze papieru, a sam obraz pliku generowany jest poprzez naświetlanie płyty drukowej (Ctp - Computer to Plate), i generalnie przeznaczony jest dla dużych nakładów np. od 2000 szt. w górę. W przypadku druku cyfrowego (niskonakładowego) mamy możliwość wykonania nawet 1 odbitki, zarówno ulotki, folderu, plakatu ale także i całej książki. Jest to bardzo komfortowe, ale i opłacalne ponieważ koszt jednostkowy jest bardzo mały.

Co oferujemy?

Nasza misja to projekt i druk dla każdego. Projektujemy i drukujemy dla dużych, średnich i małych firmy. Staramy się, aby wszystkie wykonane prace charakteryzowały się wysoką jakością, krótkim terminem realizacji oraz atrakcyjną ceną. Naprawdę znamy się na projektowaniu, o czym warto się przekonać, zlecając nam wykonanie projektu.

Jaki typ druk wybrać? Klienci często zadają nam to pytanie. Odpowiedź jest prosta. To zależy od rodzaju zlecenia, ale przede wszystkim nakładu. Druk offsetowy arkuszowy przeznaczony jest dla dużych nakładów np. od 2000 szt. w górę. Druk cyfrowy to technologia umożliwiająca wyprodukowanie w bardzo krótkim czasie niskonakładowych prac - od 1 sztuki - takich jak wizytówki, ulotki, foldery, książki, materiały konferencyjne.

Wszyscy nasi Klienci mają zapewniony płatny transport druków na terenie Krakowa i okolic w wysokości 25 zł.

Dlaczego my?

Nasze wieloletnie doświadczenie w projektowaniu grafiki reklamowej pozwala na osiągnięcie sukcesu w biznesie. Nasze projekty graficzne są niepowtarzalne i przyciągające uwagę potencjalnego klienta.
Projekt graficzny i druk to nasza misja. Dzięki wykształceniu branżowemu potrafimy precyzyjne określić rodzaj druku jak i podłoża w danym projekcie graficznym. Projektowanie to nasza pasja, dlatego nasze projekty graficzne są unikalne.
Wysoka jakość druku, a przy tym krótki termin realizacji zleceń. Staramy się aby każde zlecenie było sprawnie ukończone i charakteryzowało się wysoką jakością druku.

Opinie naszych Klientów

Nasi zadowoleni Klienci